Úvod

Už po dlouhá léta chodím na blogy nejrůznějších zaměření i bez zaměření, sleduji životy druhých, prožívám jejich slasti a strasti. Často o nich vím mnoho, zatímco oni o mně nemají ani tušení - téměř nikdy (snad krom jediné výjimky) jsem nenapsala ani žádný komentář. Nyní mám však pocit, že nastal čas, abych si i já blog založila. Je to jako když se koukáte na nějaký film nebo čtete příběh a nakonec si říkáte, že chcete být jeho součástí.

A proč lichá ponožka? Když jsem přemýšlela nad názvem blogu, zrovna jsem věšela prádlo..."zase dvě liché ponožky?? jak je to možné?" A pak jsem si to uvědomila, vždyť to jsem celá já, chtěla bych mít všechno uspořádané, ale přitom jsem neskutečný bordelář. A proto asi ani tento blog nebude uspořádaný a moje články budou prostě takové nepořádné liché ponožky.

Úvod

Naše Micinka.

Vašek. | 03.04.2020

Když jsem byl malý, tak mne to moc bavilo a dělal jsem to i svým dětem s estejným nadšením. Nyní to děláme naší kočičce Micince A taky je spokojená. Kdyby někdo chtěl vidět video s Micinkou, rád zašlu odkaz.

Přidat nový příspěvek